Eşya Depolama

Eşya Depolama firması

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Evinizde veya iş yerinizdeki bazı eşyaları bir süreliğine güvenli bir alanda bekletmeniz gerekebilir. Firma olarak eşya depolama hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmeti en iyi olanaklarla sunuyoruz. Alanında lider bir firmayız. Her türlü eşyanızı dileğiniz süre boyunca saklıyoruz ve onları koruyoruz. Bu hizmetlerimizi güvenli depolama alanımızda yapıyoruz. Her zaman sigortalama işlemi sayesinde güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızın tüm güvenliği firmamıza aittir. Bu nedenle sonsuz güvence ve teminat sunuyoruz.

Eşya taşıma alanında uzman olan firmamızda evlerde buluna gardırop tarzı yatak odası ürünlerinde çekmecelerde bulunan kapılar dahi bu gibi alanlarda sürekli montaj ve de monte işlemlerini yapmaktadır. Aynı zamanda bu eşyalarınızı belli bir süre eşya depolama hizmeti ile koruyoruz. Garanti kapsamında eşyalara zarar gelmememizi açısından tek tek ambalaj işlemleri yapılır. Kısa sürede paketleme yapılır. Mobilyalar en kısa sürede de monte olan eşya taşıma alanında uzman olan firmamız hafta sonları dâhil hizmet vermektedir. Kullanılan şifonyer gibi montaj işleri gerektiren montaj işlemleri firmamız tarafından sorunsuz yapılır. Bu anlamda taşıma ve nakliye adına sürekli yenileme sayesinde en hızlı ve zararsız pratik işlemler firmamız her alanda her parça için ek tahta destekleri yaparak kırılma olmadan taşıma hizmeti verir.

Sizde var olan eşyalarınız için eşya depolama hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Her türlü koruma sağlanmaktadır. En uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleri firmamızda dır.