HAKKIMIZDA

hakkımızda
Kurumsal hizmet verebilmek adına planlı, programlı, teknolojik imkanlardan faydalanarak çalışmaların sürdürülmesi gereklidir. Bu alanda Anadolu nakliyat firma olarak kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kalitesini sunduğu avantajlı hizmetlerden alan firma, nakliye alanında tüm ihtiyaçlara birebir çözümler sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerinde ön çalışmalar yapılarak taşınacak alan içerisinde taşınacak eşyalar hakkında ayrıntılı bilgiler alınır. Bu bilgiler ışığında taşıma aracı, taşıma ekibi ve ambalaj malzemeleri seçilir. Bu sayede taşıma anında herhangi bir sorun olmadan hızlı ve sorunsuz nakliye hizmetleri sunulmaktadır.

Tüm mobilyalar demonte olarak paketlenmektedir. Ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıkları bulunan plastik bir malzeme kullanılmaktadır. Bu sayede eşyalarda herhangi bir çizik oluşturmadan yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Bazı adreslerden eşya taşımak dar ve biçimsiz merdivenler yüzünden işkenceye dönüşebiliyor. Bu sorunlar için firma asansörlü taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sekizinci kata ulaşabilen bu araçlarla eşyalarınızın araçlara yüklenmesi çok daha pratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Sunulan profesyonel hizmetler ofis taşıma hizmetleri gibi alanlarda daha fazla kalite sağlayacaktır. Elektronik eşyaların taşınmasında kolilerin arasına ekstra köpük malzemeler konulabiliyor. Kırılacak eşyalar için ekstra sünger tarzı malzemeler kullanarak bu eşyaların sarsıntı halinde zarar görmesi engellenebilir. Nakliye çözümlerinin yanında Anadolu Nakliyat, depolama alanında da müşterilerinin ihtiyaçlarına bire bir çözümler sunmaktadır. Eşyalarınızın belirli zamanlar içerisinde güvenli ve hijyenik mekanlar içerisinde muhafazası sağlanabiliyor. Garantili taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır ve yeni adresinize taşınma sırasında aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınıza pratik çözümler getirilerek memnuniyet sağlanmaktadır.